Zagęszczanie włosów – szybko, prosto i skutecznie

Kobiety i mężczyźni na całym świecie cierpią z powodu przerzedzających się włosów. Dla wielu wypadanie włosów i łysienie jest nieuniknione i problem ten dotyka ponad 70% społeczeństwa.

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań o różnych funkcjach, jedne posiadają więcej zalet, inne wad. Wydawałoby się, że trwałym i skutecznym rozwiązaniem może być przeszczep włosów, jednak jest to zabieg drogi i nie każdy sobie może na niego pozwolić. Dlatego w odpowiedzi na wymagania postawione przez osoby borykające się z tym przykrym problemem na rynku pojawiły się produkty, które są stosunkowo niedrogie i szybko nadają fryzurze kształtu i objętości. Sklep internetowy Herker oferuje szeroki asortyment kosmetyków zawierających mikrowłókna do zagęszczania włosów od najlepszych, światowych producentów.

Zagęszczacz do włosów – jak działa?before-after08

Jeśli chcesz mieć grubsze, pełniejsze włosy, możesz dołączyć do tysięcy osób, które już używają takich produktów jak: Toppik, Nanogen, Dermax i wielu, wielu innych. Po nałożeniu kosmetyku, mikrowłókna do włosów splatają się z naturalnymi kosmykami, natychmiast kształtując gęstą, piękną fryzurę.

Włókna keratynowe to elektrostatycznie naładowane drobinki, które wczepiają się we włosy, nadając im natychmiastową objętość. Działają zarówno u kobiet, jak i mężczyzn oraz są kompatybilne z każdym rodzajem i kolorem włosów. Są całkowicie niewykrywalne, nawet z odległości kilku centymetrów, więc nikt się nie zorientuje, że próbujesz zamaskować wstydliwy problem.

Mikrowłókna nie obciążają włosów, nie obsypują się i nie pozostawiają plam na odzieży. Można w nich spać, uprawiać sport, kąpać się itp. Odporne są na działanie warunków atmosferycznych – deszcz, śnieg, wiatr. Kosmetyki tego typu zazwyczaj dostępne są w kilku naturalnych odcieniach. Razem z produktem można stosować inne produkty do pielęgnacji włosów (fryzurę można utrwalić każdym lakierem). Mikrowłókna zostają usunięte dopiero po umyciu włosów szamponem.

Toppik i Dermax – liderzy rynku

Toppik to innowacyjny proszek do zagęszczania włosów, który idealnie zakrywa łysiejące obszary na głowie. Jest to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która w danej chwili nie ma możliwości sięgnięcia po jakiekolwiek inne rozwiązanie.

Toppik zawiera organiczne białka z czystej keratyny – dokładnie tego samego białka, które jest budulcem ludzkich włosów. Aby ukryć jakiekolwiek przerzedzone plamy, wystarczy jedynie wstrząsnąć opakowaniem Toppik i wysypać odrobinę proszku na głowę – niezależnie od tego, czy chcemy zatuszować łysinę z przodu głowy, z tyłu, czy z boku. W ciągu kilku sekund ujrzysz efekty działania tysięcy maleńkich włókien keratynowych, które maskują ubytki w sposób niewidoczny dla gołego oka. Efekt utrzymuje się nawet podczas silnego wiatru, opadów i w trakcie uprawiania sportów.

hair-fibers-1-300x225

Toppik wygląda niesamowicie efektownie i w 100% naturalnie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na nadmierne wypadanie włosów. Aby uzyskać więcej informacji na temat produktu Toppik i złożyć zamówienie, odwiedź: https://www.herker.pl/toppik-mikrowlokna.html.

Dermax to kolejny unikalny kosmetyk zagęszczający włosy zawierający mikrowłókna z naturalnej keratyny. Dzięki niezwykłej technologii antystatycznej mikrowłókna Dermax łączą się z włosem i tworzą naturalnie gęstą fryzurę. Produkt działa natychmiast, a widocznie pogrubione włosy bez widocznych śladów łysienia utrzymują się aż do następnego mycia szamponem. Myślisz, że to niemożliwe? Przeczytaj więcej o tym co może zdziałać Dermax: https://www.herker.pl/dermax.html.

Herker – wszystkie najlepsze produkty w zasięgu ręki

Sklep internetowy Herker to jedyne takie miejsce, w którym znajdziesz wszystkie najlepsze produkty obecnie dostępne na rynku. Firma prowadzi sprzedaż indywidualną oraz chętnie podejmuje współpracę z wszelkimi sklepami, aptekami i salonami. Dla stałych klientów oferuje programy lojalnościowe, dzięki którym można sporo oszczędzić. Zainteresowała Cię oferta Herker? Odwiedź ich stronę, aby uzyskać więcej informacji o dostępnych produktach!