Rolety i plisy do domu – poznaj ich zalety

Rolety materiałowe dzień i noc,  a także klasyczne rolety w prowadnicach czy popularne plisy pozwalają nie tylko regulować dostęp światła do pomieszczenia, ale dodatkowo chronią mieszkanie przed przegrzaniem oraz są dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy nieco zasłonić się od sąsiadów. Sprawdź, w jakich sytuacjach się sprawdzą.

Planując zakup plis czy rolet okiennych warto sprawdzić ofertę firmy Weltex. Jest to znany i ceniony w rejonie Łodzi i okolicach producent żaluzji, rolet, plis i moskitier, który zajmuje się także ich kompleksowym montażem. Wysokiej jakości systemy przeciwsłonecznie można dopasować do każdego rozmiaru okna, a firma oferuje swoje usługi nie tylko na terenie Łodzi, ale także w Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkim, Konstantynowie Łódzkim, Brzezinie, Strykowie i okolicach. Aktualności dotyczące działalności firmy Weltex można śledzić na ich oficjalnym fanpage’u na portalu Facebook.

Bogata oferta rolet i plis Weltex

rolety plisa

Firma Weltex oferuje żaluzje aluminiowe i żaluzje drewniane poziome, rolety dzień noc materiałowe w prowadnicach, rolety materiałowe z maskownicą Besta, rolety rzymskie, rolety wolnowiszące, plisy do okien dachowych i plisy do okien typowych, a także moskitiery drzwiowe na zawiasach i przesuwne oraz moskitiery okienna. Tak bogata i różnorodna oferta pozwala dopasować system okienny idealnie do naszych potrzeb.

Rolety dostępne w katalogu produktów firmy Weltex to między innymi popularne rolety materiałowe z maskownicą wyposażone w regulację, chroniące pomieszczenie przed nagrzaniem – idealne do mocno nasłonecznionych pomieszczeń. Rolety montowane są w prowadnicach, dzięki czemu estetycznie przylegają do szyby nawet, kiedy uchylimy okno.

Rolety dzień noc pozwalają zrobić nastrój

roleta dzień i noc

Szczególnie popularne w ostatnim czasie są materiałowe rolety dzień noc, czyli rolety uszyte z naprzemiennych pasów – zakrytych i przezroczystych, które służą do częściowego lub pełnego zaciemniania okna. Ten typ rolet umożliwia regulację światła wpadającego do pomieszczenia, a także pozwala „schować się” przed wzrokiem sąsiadów bez konieczności zasłaniania całego okna. Ta funkcja będzie przydatna podczas oglądania telewizji czy pracy przy komputerze. Dodatkowo rolety dzień noc subtelnie zaciemniają pokój tworząc w nim przyjemny i relaksujący nastrój. To także interesujący element dekoracyjny pasujący do wnętrz urządzonych w nowoczesnym i minimalistycznym stylu.

Oferta producenta obejmuje także plisy do okien dachowych i typowych. Popularne harmonijkowe plisy są ciekawą ozdobą okna oraz skutecznie chronią pomieszczenia przed nagrzaniem. Ich ogromną zaletą jest funkcja zakrywania okna dowolnie – od dołu i od góry, a także na środku szyby. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w mieszkaniach położonych na wysokich piętrach, jak i na parterze. Dodatkowo możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna pozwala nam na wygodną regulację natężenia światła. Pełen katalog produktów, w tym rolet i plis, dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej firmy Weltex.