Prowadnice liniowe w EBMiA

Aby sprostać wymogom właścicieli maszyn oraz urządzeń produkcyjnych w 2005 roku w Augustowie powstała firma Akcesoria CNC. Od kilku lat prowadzimy także sklep internetowy z częściami i urządzeniami znajdujący się pod adresem EBMiA.pl. Od początku firma stawiała na najwyższą jakość obsługi klientów oraz sprzedaż doskonałej jakości produktów, oraz urządzeń. Dzięki temu od dłuższego czasu jesteśmy główną marką w branży. W swojej ofercie, kierowanej do osób prywatnych i dużych firm serwisowych, oraz produkcyjnych mamy szeroki asortyment produktów, które pozwalają na szybką naprawę dowolnego urządzenia.

Przedsiębiorstwo Akcesoria CNC w swojej ofercie ma ponad 300 tysięcy pozycji produktowych, które spełniają wszystkie wymogi stawiane przed tego typu produktami. U nas znajdziesz m.in. elementy automatyki, części do urządzeń CNC, sprzęgła, silniki elektryczne, profile aluminiowe, oraz wiele innych akcesoriów i części zamiennych. Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi na rynku krajowym oraz światowym firmami możemy dostarczyć naszym klientom każdy rodzaj części zamiennej do dowolnego urządzenia lub maszyny. Tak szeroka oferta sprawia, że grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie i przekroczyło już 20 tysięcy.

Warto wspomnieć, że zajmujemy się także produkcją sterowników numerycznych, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych stałych, jak i nowych klientów. Dostosowane do wymogów klienta sterowniki produkowane są ze spełnieniem wszystkich wytycznych oraz zamykane są w szczelnych obudowach. Dzięki temu nasze sterowniki numeryczne doskonale sprawdzają się w każdym zastosowaniu.

W naszej ofercie znajdują się także inne produkty. Zainteresowani klienci znajdą w naszym sklepie także frezy, wiertła, oprawki, narzynki, gwintowniki oraz tarcze ścierne. W sklepie internetowym EBMiA znajdziesz wszystko, od drobnych śrubek po duże części zamienne. Najbardziej znanymi producentami, których towary znajdziesz w naszym sklepie, są: GATES, OPTIBELT, BEA, HIWIN, NSK, SKF, INA, THK. Są to firmy zajmujące bardzo wysokie pozycje w branży oraz produkujące wysokiej jakości części, narzędzia oraz urządzenia.

 

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy pomogą Ci w wyborze odpowiedniej części zamiennej oraz doradzą w różnych sprawach związanych z Twoim urządzeniem. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z całą naszą oferta, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem obsługi klienta. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego EBMiA.pl.

Sprawdź pełną ofertę prowadnic liniowych pod adresem: https://www.ebmia.pl/264-prowadnice-liniowe-prowadnice-szynowe