Pożyczki długoterminowe bez baz BIK i KRD

Pożyczki pozabankowe stają się coraz popularniejszą formą pozyskiwania gotówki. Mają wiele zalet, których nie posiadają kredyty bankowe. Może się o nie starać praktycznie każdy i to daje im przewagę nad innymi formami pożyczania pieniędzy. Chwilówki mają różne formy, mogą być długoterminowe, bez baz BIK i KRD, dla zadłużonych, prywatne, przez Internet, krótkoterminowe – każdy znajdzie coś dla siebie.

Dzisiaj skupimy się jednak na pożyczkach długoterminowych bez BIK i KRD, które są szczególnie pomocne w losowych sytuacjach kryzysowych. Ich głównym atutem jest fakt, że aby się o nie ubiegać, nie potrzeba przedstawiać praktycznie żadnych dokumentów – wystarczy dowód osobisty. Dodatkowo wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Jeśli interesuje Cię taka forma pożyczki, zajrzyj na: https://concash.pl/.

Co warto wiedzieć o pożyczkach bez BIK i KRD?

Biuro Informacji Kredytowej oraz Krajowy Rejestr Długów to biura, które zbierają i udostępniają dane na temat sytuacji finansowej firm oraz konsumentów. Jeśli figurujesz w takim rejestrze, nie możesz starać się o kredyt bankowy, lecz nie przekreśla to Twojej drogi do dodatkowej gotówki. Tu pojawiają się pozabankowe pożyczki długoterminowe bez baz BIK i KRD. Dzięki nim możesz zdobyć środki na dowolny cel bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek zaświadczeń, np. o zarobkach.

Długoterminowość natomiast świadczy o tym, że okres spłaty pożyczki jest dłuższy niż 6 miesięcy i może sięgać nawet do 10 lat, co pozwala na ustalenie niższych rat miesięcznych. W przypadku chwilówek ten czas to maksymalnie pół roku. Co więcej, kwoty pożyczek w przypadku tych długoterminowych mogą być również o wiele wyższe. Należy jednak pamiętać, by spłacać ją regularnie, zgodnie z przedstawionym przez firmę harmonogramem, by uniknąć kłopotów finansowych.

Jak uzyskać pożyczkę bez BIK i KRD?

To naprawdę proste! Wniosek wypełniasz przez Internet, podając kwotę pożyczki oraz okres spłaty. O dodatkową gotówkę w firmach pozabankowych mogą starać się już osoby, które ukończyły 18 lat. Nie zostanie Ci sprawdzona historia kredytowa, co zwiększa szansę na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Wszystkie formalności możesz wypełnić w domowym zaciszu, przez Internet, a następnie oczekiwać na rozpatrzenie wniosku.

Pożyczka długoterminowa bez baz BIK I KRD to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które szybko potrzebują większej gotówki, a nie mogą uzyskać jej w inny sposób, z innego źródła. Pożyczki pozabankowe są bezpieczne, jednak musisz koniecznie pamiętać o ich regularnym spłacaniu, by nie popaść w zadłużenie.