Mikrowłókna do włosów, czyli jak zagęścić fryzurę w zaledwie kilka sekund

Pożegnaj się raz na zawsze z krępującym łysieniem! Jeśli w ostatnim czasie znacznie przerzedziły Ci się włosy i szukasz naturalnego i prostego rozwiązania, wypróbuj Toppik już dziś! Jest całkowicie bezpieczny i łatwy w użyciu – to najlepsza niechirurgiczna alternatywa. Nie musisz się nawet martwić o to, że ktoś cokolwiek zauważy. Toppik wygląda w 100% naturalnie.

Toppik – proszek do zagęszczania włosów

Toppik to bezpieczna, naturalna i niewykrywalna posypka na włosy, która poprawia wygląd przerzedzających się włosów. Nie zawiera szkodliwych substancji, chemikaliów, a dodatkowo – obejdziesz się bez zabiegów chirurgicznych. Brzmi niewykonalnie? A jednak.

Jak to działa?

Toppik to nic innego jak mikrowłókna do zagęszczania włosów, które są wykonane z czystego organicznego białka keratyny. To ten sam składnik, który znajduje się w naturalnym ludzkim włosie. Te maleńkie drobinki z mikrofibry są naładowane elektrostatycznie, aby utworzyć przyciąganie magnetyczne z twoimi włosami – jakkolwiek cienkimi – i idealnie się z nimi połączyć, aby ukryć łysiejące obszary w ciągu kilku sekund. Dzięki dziewięciu dostępnym odcieniom, możesz ukryć przerzedzenia na każdym naturalnym kolorze włosów.

toppik_3Kilka potrząśnięć Toppika nad obszarami przerzedzenia rozproszy tysiące podobnych do włosów drobinek, które złączą się z naturalnymi włosami i ukryją łysiejące plamy, tworząc bardziej naturalnie wyglądającą, pełniejszą fryzurę. Efekt gęstych włosów utrzymuje się cały dzień (i noc) – niezależnie od pogody. Aby całkowicie pozbyć się z włosów kosmetyku należy dokładnie umyć je szamponem. Już teraz odwiedź Toppik sklep i zapoznaj się bliżej z tym niesamowitym produktem: https://www.tredu.pl/toppik/toppik-fibers-12g,21.html.

Lakier zagęszczający włosy

Jeżeli Twoje włosy są mocno przerzedzone i nie działa na nie produkt Toppik Fibers (proszek) – wypróbuj Toppik Hair Thickener. Ten innowacyjny lakier do włosów działa również jako korektor do skóry głowy, pokrywając szersze obszary przerzedzania, a nawet całkowicie maskując odsłoniętą skórę głowy. Ten lekki rozpylacz zapewnia natychmiastowe zagęszczenie włosów.

Lakier jest tak samo prosty w użyciu. Wystarczy przed spryskaniem uczesać włosy, ułożyć fryzurę i zastosować produkt. Rezultat widoczny będzie natychmiast! Od razu po zastosowaniu cieszyć się możesz gęstszymi, piękniejszymi włosami.

Toppik jest całkowicie kompatybilny z wszelkimi lekami na porost włosów. Jest świetny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Już po pierwszej aplikacji ludzie będą podziwiać różnicę i zachwycać się efektem twoich naturalnie gęstszych, piękniejszych włosów. Natomiast nowi znajomi nigdy nie będą podejrzewać, że kiedykolwiek miałeś problem z wypadaniem i przerzedzaniem włosów. Odwiedź https://www.tredu.pl/ już dziś i zmień nie tylko swoje włosy, ale także samopoczucie!