Kosmetyk do zagęszczania włosów popularny na całym świecie

Czy słyszałeś już o preparacie Nanogen? W Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych stosuje go już mnóstwo osób i cieszy się tam ogromną popularnością. Zmienił życie wielu ludzi, dodając im pewności siebie. Dzięki niemu mogą się oni cieszyć bujną fryzurą bez zmartwień o prześwity na głowie. Zajrzyj na https://www.nanogen.pl/nanogen-opinie.html, gdzie znajdziesz bardzo wiele pozytywnych opinii o tym produkcie.

Czym jest i jak działa Nanogen?

Nanogen zawiera mikrowłókna do włosów, które mają za zadanie je zagęścić. To innowacyjne rozwiązanie, które raz na zawsze pomoże pozbyć się krępującego problemu prześwitów na głowie i pozwoli odzyskać pewność siebie. Nanogen zawiera drobno pocięte włókna keratynowe, które wysypane na włosy łączą się z nimi. Wystarczy 30 sekund, by cieszyć się bujną, a przy tym naturalnie wyglądającą fryzurą. Efekt utrzymuje się do następnego mycia, a aplikację preparatu możesz powtarzać, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Łysienie już nigdy nie będzie problemem, a Ty nie będziesz musiał poddawać się inwazyjnym zabiegom takim jak przeszczep włosów.

Jak stosować Nanogen – w 5 krokach

  1. Umyj i wysusz włosy.
  2. Ułóż fryzurę tak, jak robisz to codziennie.
  3. Posyp włosy preparatem Nanogen.
  4. Delikatnie przygładź produkt, by lepiej trzymał się włosów. Możesz je także delikatnie przeczesać.
  5. Dodatkowo warto również spryskać włosy lakierem Nanogen Locking Spray dla mocniejszego efektu.

Zobacz, jakie to proste! Teraz w parę chwil możesz mieć bujną fryzurę, o jakiej zawsze marzyłeś. Zagęszczanie włosów jeszcze nigdy nie było takie szybkie! Możesz z powodzeniem zostawić inne preparaty na porost włosów i zdecydować się na Nanogen Fibres!

images (1)

Nanogen – jaki kolor wybrać?

Kosmetyk do zagęszczania włosów Nanogen dostępny jest w aż dziesięciu kolorach. Do wyboru jest: czarny, ciemny brąz, średni brąz, ciemny blond, średni blond, jasny blond, rudobrązowy, kasztanowy, siwy oraz biały. Możesz je z powodzeniem ze sobą mieszać, by uzyskać kolor, który w pełni będzie odpowiadał Twojemu odcieniowi włosów. Jeśli nie wiesz, jaki wybrać – zdecyduj się na ciemniejszy.

W Nanogen sklep znajdziesz szeroki wybór produktów: od mikrowłókien zagęszczających włosy, przez spraye zwiększające objętość, szampony i odżywki, po preparaty stymulujące odrost włosów i wiele innych. Chcesz dowiedzieć się więcej lub masz jakieś pytania? Zajrzyj na https://www.nanogen.pl/, gdzie znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań dotyczących produktów marki Nanogen.