Dlaczego warto kupić rower na zamówienie?

Producenci oferują obecnie wiele różnych modeli rowerów, które różnią się pomiędzy sobą zastosowanymi podzespołami, ramami, ich geometrią i rozmiarami, przeznaczeniem czy estetyką. Znalezienie tego odpowiedniego może być naprawdę sporym problemem. W takiej sytuacji można skorzystać z usług wykonania roweru na zamówienie – będzie wtedy dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i idealnie dopasowany.

131

Do sprzedaży co roku trafia wiele różnych modeli rowerów, które wyróżniają się określonymi specyfikacjami – do wyboru są zarówno modele za kilkaset, jak i kilka, a nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ci, którzy mają jednak szczególne potrzeby, mają często sporo problemów z dobraniem takiego wariantu, który będzie mógł spełnić wszystkie ich oczekiwania.

 

Wyrobieni rowerzyści najczęściej wtedy, gdy kupują nowe rowery, wymieniają poszczególne komponenty, na przykład sztyce pod siodełka, siodełka czy kierownice, ponieważ te montowane seryjnie zwykle są niższej klasy i mogą nie być całkowicie dopasowane do ich wymagań. Oczywiście, oznacza to dodatkowe koszty, ponieważ komponenty te trzeba zakupić samodzielnie.

 

Oczywiście, problemy z doborem pojawiają się też wtedy, gdy chodzi o określony typ czy geometrię roweru, na przykład rower single speed czy MTB. W takiej sytuacji jest jednak rozwiązanie – rowery na zamówienie, które są oferowane przez coraz więcej firm specjalizujących się w branży.

 

Salony, które oferują swoim klientom rowery na zamówienie, są w stanie wyczarować na życzenie najrozmaitsze modele, które będą dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Przykładowo rower single speed może mieć wtedy najbardziej komfortowe przełożenie, a rower górski czy szosowy może być wyposażony w najwyższej klasy podzespoły i posiadać idealnie dopasowane siodełko, szerokość kierownicy czy sztycę, a to wszystko w przystępnych cenach, ponieważ różnica cenowa nie jest tak duża, jak mogłoby się wydawać.

Źródło: http://waszeinfo.pl/dlaczego-warto-kupic-rower-na-zamowienie/