Części do maszyn CNC kup przez internet!

W roku 2005 na terenie Augustowa zdecydowaliśmy się powołać do życia firmę, sprzedającą pełną gamę części dedykowanych różnym maszynom i urządzeniom. Kilka lat wstecz, mając na uwadze troskę o nasz biznes i rozwój marki, uruchomiliśmy internetowy sklep – Akcesoria.cnc.info.pl.

Na starcie już zaczęliśmy bazować na tym, by dostarczać klientom produkty i elementy automatyki, dopasowane do potrzeb. Dzięki temu nasza oferta to obecnie ponad 200 tysięcy artykułów. Stale obserwujemy ożywione zainteresowanie tymi rozwiązaniami. Działamy z wieloma dystrybutorami oraz firmami, które produkują sprzęt. To pozwala nam błyskawicznie organizować i realizować nawet większe i nietypowe zamówienia.

Automatyka cnc

 

 

W naszym internetowym sklepie mamy łożyska, śruby stożkowe, sprzęgła, paski zębate – https://www.akcesoria.cnc.info.pl/26-mechanika/pasy-zebate-kola-zebate  Są też elementy mechaniczne i automatyki, sterowniki oraz zamienne części, które świetnie sprawdzą się w urządzeniach taśmowych. W naszej ofercie sterowniki numeryczne tworzymy samodzielnie.

Z łatwością odpowiadamy na indywidualne wymagania i dbamy o to, by nasi klienci zawsze znaleźli u nas to, czego poszukują.

Sterowanie maszyn CNC

Przystępne ceny i doskonała jakość – te elementy są naszym wyróżnikiem i jednocześnie standardem.
Nasza oferta to drobne części i akcesoria, jak tokarskie noże, wiertła, oprawki narzędziowe i pneumatyczne urządzenia. Współpraca z markami FENES, FANAR, LENZE i innymi sprawia, że mamy do czynienia z asortymentem perfekcyjnej jakości. Ekspresowo wysyłamy asortyment. Z działu automatyki polecamy wysokiej jakości silniki krokowe – https://www.akcesoria.cnc.info.pl/81-automatyka/silniki-krokowe

Nasi pracownicy dbają o ekspresową realizację przesyłek po zamówieniach. To sprawia, że dostajesz zawsze dostajesz zamówione produkty szybko i na czas.

Nasza firma to doświadczeni i sprawdzeni pracownicy. Ich widza pozwala na dobranie idealnych elementów do swoich urządzeń. Jeśli pojawia się problem, my służymy profesjonalnym wsparciem. Stali klienci mają bardzo wysokie rabaty, więc już teraz mamy przyjemność zaprosić do zapoznania się z naszymi propozycjami. Wszelkie pytania, najwygodniej zadawać nam telefonicznie.

Oferta sklepu przedstawia się następująco:

– Mechanika
– Automatyka
– Sterowanie Maszyn CNC
– Silniki elektryczne
– Pneumatyka Hydraulika
– Przekładnie planetarne
– Prowadniki przewodów
– Elektrowrzeciona
– Chemia przemysłowa
– Narzędzia
– BHP
– Książki techniczne
– Profile aluminiowe
– Tworzywa sztuczne
– Węże techniczne

Akcesoria cnc