Cenne rady przy wyborze bielizny przez internet!

Figura oraz wygląd to najważniejsze elementy, na jakie zwracają uwagę kobiety. Nie dziwi więc nikogo fakt, że tak wiele pań stara się dbać o siebie oraz odpowiednio dobierać odzież do sylwetki. Jeżeli mowa o figurze oraz sylwetce, to na ich wygląd ma bardzo duży wpływ biustonosz, jaki dobiera kobieta do swojego stroju. Warto zadbać o to, aby był on dopasowany pod biustem oraz żeby miał odpowiednią do wielkości piersi miseczkę. Przed wyborem odpowiedniego rozmiaru biustonosza warto pobrać swoje rozmiary. W tradycyjnych sklepach z bielizną zazwyczaj pracuje doświadczona brafiterka, która pomoże nam w wyborze odpowiedniego rozmiaru bielizny. Jednak w sklepach internetowych sprawa jest utrudniona i same musimy dopasować rozmiar do swojej budowy. Ogromny wybór biustonoszy w sklepie internetowym Ewa Bien: http://ewabien.com/pl/biustonosze.html

Figi

Pierwszym pomiarem, jaki powinnyśmy dokonać, jest pobranie obwodu pod biustem. Pomiar pobierany jest za pomocą miarki krawieckiej w pozycji stojącej. Ważne jest, aby pomiar pobierać bez biustonosza. Pomiar pobieramy pod samym biustem, delikatnie ściskając miarkę. Następnie zapisujemy otrzymany wynik i przystępujemy do dalszych pomiarów. Jak prawidłowo dobrać biustonosz pod adresem: http://ewabien.com/pl/braftingowe-abc/

Kolejnym wymiarem, jaki powinnyśmy pobrać, jest rozmiar w biuście. W tej sytuacji pomiaru dokonujemy w delikatnym biustonoszu, który dobrze wybiera i podnosi piersi. Panie z bardziej jędrnym biustem, który nie opada, dokonują pomiaru w pozycji wyprostowanej, a kobiety z luźniejszym biustem z tendencją do opadania pobierają rozmiar w pozycji pochylonej. Biust mierzymy w najbardziej wystającym punkcie i dbamy o to, aby miarka była na tej samej wysokości z przodu oraz z tyłu naszego ciała.

Biustonosze

Dzięki zebraniu tych wymiarów możemy za pomocą dowolnego dostępnego w internecie kalkulatora obliczyć rozmiar naszej miseczki. Dobrze dobrany biustonosz ma nie tylko wpływ na lepszą sylwetkę, ale także zabezpiecza piersi przedopadaniem. Dzięki temu piersi będą bardziej jędrne i uniesione.

Pończochy


Kobiety, które dotychczas zakładały niedopasowane biustonosze, docenią ogromny komfort, jaki daje im ten element bielizny. Należy także pamiętać, że dobrze dobrany biustonosz większość ciężaru piersi podtrzymuje na głównym pasku zapinanym na plecach, a nie na ramiączkach. Znacznie odciąża to kręgosłup oraz poprawia postawę ciała. Dodatkowo biustonosz nie powinien obcierać ciała w żadnym miejscu, z tego powodu powinnyśmy wybierać tylko delikatnie wykończoną bieliznę, aby zapobiegać obtarciom ciała. Dobrze dobrana bielizna podnosi komfort pracy i wypoczynku oraz podnosi samoocenę zakładającej ją kobiecie. Warto więc wybierać produkty wysokiej jakości i najlepszych producentów.

Elegancką bieliznę znajdą Państwo w sklepie Ewa Bien pod adresem: http://ewabien.com

Bien